Par projektu

Kvalitatīvu un mūsdienīgu dzīvokļu projekts ekskluzīvā vietā

Projekts

Vien dažus desmitus metru no Liepājas Piejūras parka, kādreizējā Liepājas vasarnīcu kvartālā, Dzintaru ielā 9 slejas vēsturiska, eleganta četrstāvu ēka, kas celta jūgendstilā, Liepājai tik raksturīgajā nacionālā romantisma paveidā.

Nams celts 20. gs. sākumā un teju pēc 100 gadiem piedzīvo savu otro atdzimšanu, piedāvājot Liepājas jauno dzīvokļu tirgū septiņus ekskluzīvus četristabu apartamentus.

Cienot pircēja gaumi, pieci no septiņiem dzīvokļiem tiek piedāvāti bez apdares. Attīstītājs piedāvā veikt pircēja gaumei atbilstošu, augstvērtīgu iekšējo apdari.

Slēdzama kāpņu telpa, kurā izbūvēts moderns lifts.

Ēka pilnībā rekonstruēta. Restaurēta fasāde, nomainīts jumts, izbūvētas jaunas komunikācijas. 

 

Balsts subsīdija ir vienreizējs valsts atbalsts daudzbērnu ģimenēm bankas kredīta pirmās iemaksas samazināšanai.

8 000 EUR apmērā, ja ģimenē ir 3 bērni (vai 2 un tiek gaidīts trešais)
10 000 EUR apmērā, ja ģimenē ir 4 bērni vai vairāk (vai 3 un tiek gaidīts ceturtais)
Subsīdiju iespējams saņemt, ja:
·       Dzīvokļa iegādei tiek ņemts kredīts;
·       Pircējam nepieder cita dzīvojamā telpa;
·       Ģimenes kopējie ienākumi iepriekšējā taksācijas gadā uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 17 000 EUR brutto.

Parka rajons

Liepājas Jūrmalas parks ir viena no populārākajām pilsētas vietām, kur cilvēki rod mieru, harmoniju un enerģiju. Tajā esošais dzīvojamais rajons, kas stiepjas no Kurmājas prospekta līdz Jūrmalas ielai, ietverot Dzintaru un Liepu ielas, pamatoti ļauj iedzīvotājiem būt lepniem par vietu, kur tie dzīvo. Mājoklis Jūrmalas parkā droši vari tikt dēvēts par elitāru, jo jau izsenis šeit braukuši un atpūtušies augstāko aprindu ļaudis.

Turpat netālu esošā Liepājas pludmale kļuvusi populāra jau 19. gadsimta otrajā pusē un 20. gadsimta sākumā. Te vairākkārt pabijuši Krievijas cari, kam sekojuši ierēdņi, galms un aristokrātija. Liepāja uzplaukusi kā kūrortpilsēta. 1870. gadā jūras piekrastē atklāta siltā jūras ūdens vannu iestāde un iesvētīts Jūrmalas parks, kam 19. gadsimta 90. gados Rīgas pilsētas galvenais dārznieks Georgs Kūfalts izstrādājis projektu. Parka apbūvē savu roku pielicis arī zināmākais un slavenākais Liepājas arhitekts Makss Pauls Berči.

Stāvvietas